logo_big

Profesjonalny Hosting WordPress SSD NVMe

na strony www i pocztę email

Tani, bezpieczny i ultraszybki hosting na dyskach SSD NVMe dla Twojej firmowej strony WWW i poczty email z intuicyjnym, responsywnym panelem zarządzania, czytelnym webmailem do sprawdzania poczty, częstymi kopiami zapasowymi z możliwością samodzielnego przywracania oraz darmowym REDIS. Wszystko po to, aby Twój biznes w Internecie był bezpieczny!

Pakiety hostingu na strony www, sklepy i pocztę

Każdy pakiet to wyłącznie dyski SSD NVMe na wszystkie elementy (stronę, bazy danych, pocztę email), ultrawydajny serwer LiteSpeed, ochrona AntyDDoS, ochrona aplikacji WAF (Web Application Firewall) i wiele innych rozwiązań

Pierwszy rok nawet 60% taniej

Start

Podstawowy pakiet, doskonały na utrzymanie firmowej strony WWW i kont poczty email

129 zł 
/rok
teraz 
79 zł 
/rok
odnowienie 129 zł

Pro

Więcej powierzchni, więcej baz SQL, backup dostępny przez 14 dni. Wszystkie elementy pakietu Start

249 zł 
/rok
teraz 
99 zł 
/rok
odnowienie 249 zł

Premium

Dla zaawansowanych, oczekujących jeszcze większej powierzchni; backupy przez 21 dni

349 zł 
/rok
teraz 
199 zł 
/rok
odnowienie 349 zł

Podane wyżej ceny są cenami netto, bez obowiązującego w Polsce podatku VAT w wysokości 23%

Nowoczesny, szybki, hosting stron www i poczty

Nasz hosting to

Wydajność i szybkość

Dla najwyższej wydajności macierze to wyłącznie dyski SSD NVMe, a LiteSpeed oraz Redis zapewniają niesamowitą szybkość

Korzystne ceny

Nasza oferta to spore oszczędności w porównaniu do hostingu innych graczy rynkowych – warto się przenieść!

Bezpieczeństwo

Często wykonywane kopie zapasowe, CloudLinux, WAF – wszystko dla ochrony Twoich danych na serwerach!

AutoInstalator aplikacji

Każdy pakiet zawiera rozwiązanie pozwalające na instalację WordPress i wielu innych aplikacji jednym kliknięciem.

AutoInstalator ułatwia również korzystanie z wybranej aktualizacji wspierając np. proces uaktualnienia, zmiany haseł czy ponownej instalacji. W NowyInternet.pl korzystamy z rozwiązania od lidera, firmy Softaculous.

WORDPRESS

JOOMLA

DRUPAL

CSS 3

OPENCART

NODE JS

Pierwszy hosting?

Wybierz pakiet i w kilku krokach uruchom swoją pierwszą stronę WWW oraz pocztę email dla swojej firmy. To proste dzięki rozwiązaniom, jakie oferuje intuicyjny panel zarządzania DirectAdmin oraz AutoInstalator aplikacji Softaculous

Przenosisz się do nas?

Jeśli jesteś klientem konkurencji pomożemy zmigrować do nas Twoją obecną usługę. Skontaktuj się z nami i napisz gdzie utrzymujesz do tej pory hosting, jaki to pakiet i do kiedy jest ważny. Po migracji do nas otrzymasz rabat 🙂

Hosting stron i poczty w NowyInternet.pl

to sprawdzone rozwiązania i najlepsze dodatki technologiczne zapewniają wydajność i bezpieczeństwo

Darmowa migracja

Zmigrujemy Twoje obecne strony i pocztę ze starego hostingu praktycznie bez przerw w ich działaniu, a zrobimy to w pełni bezpieczny sposób.

Najwyższa wydajność

Dyski SSD NVMe oraz serwer WWW LiteSpeed wraz z LSCache to najwyższa wydajność między innymi dla stron na WordPress i sklepów na WooCommerce.

Łatwy w konfiguracji

Nasz hosting działa w oparciu o panel DirectAdmin – dostępny na każdym urządzeniu bardzo intuicyjny panel zarządzania. Dodawanie kont jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Częste kopie zapasowe

Automatycznie wykonywane kopie zapasowe oraz panel, dzięki któremu możliwe jest samodzielne przywrócenie dowolnego pliku czy bazy SQL z jednej z kilkunastu dostępnych wersji.

Pod ochroną

Zarządzany przez CloudLinux i chroniony przez system WAF dla zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa. Darmowe certyfikaty SSL dodatkowo wzmacniają tę ochronę

Bazy SQL MariaDB

MariaDB to bezpośredni następca baz MySQL: w pełni kompatybilna, dająca więcej możliwości, uruchomiana na super szybkich dyskach SSD, z wysokimi parametrami i limitami

DirectAdmin - łatwe zarządzanie hostingiem

DirectAdmin to jeden z najpopularniejszych paneli do zarządzania hostingiem. To w tym panelu ustawia się domeny, konta email, konta FTP, wybiera używaną wersję PHP, generuje certyfkaty SSL, ustawia klucze DKIM czy rekordy SPF, przywraca pliki z backupów czy analizuje statystyki odwiedzin stron WWW.

DirectAdmin jest panelem rozwijanym od blisko 20 lat, więc jest rozwiązaniem bezpiecznym i dopracowanym. Wersja dostepna na naszym hostingu jest w pełni responsywna, zatem używanie jej niezależnie od urządzenia jest proste i przyjemne.

Roundcube - webmail do czytania poczty

Czytanie i tworzenie poczty email w aplikacji Roundcube jest równie łatwe co pisanie dokumentu w edytorze tekstowym. Roundcube posiada przyjemny, lekki, interfejs, dzięki czemu nie ma konieczności używania zewnętrznychj programów pocztowych.

Roundcube pozwala również na konfigurację wielu elementów związanych z pocztą, takich jak filtry antyspamowe, reguły przekierowań emaili na serwerze, utworzenie stopki email zawierającej kod HTML i wiele innych.

Najważniejsze funkcjonalności hostingu

Podstawowe i najważniejsze rozwiązania dostępne na naszym hostingu

Serwer WWW
Poczta email
Domeny internetowe
Pozostałe elementy

Najczęstsze pytania o nasz hosting SSD NVMe

Tak! Na naszym hostingu wszystkie dane (poczta, bazy danych SQL, pliki stron www) utrzymywane są na ultrawydajnych dyskach SSD NVMe – w przeciwieństwie do wielu firm, które na takich dyskach trzymają jedynie bazy SQL, podczas gdy inne elementy są na zwykłych dyskach.

Nasze podejście sprawia, że niezależnie od tego czy ktoś odwiedza Twoją stronę WWW czy Ty szukasz czegoś w swojej poczcie możecie liczyć na najwyższą wydajność!

Jeśli jesteś klientem innej firmy, w której masz już usługi, skontaktuj się z nami mailowo – sprawdzimy który pakiet najlepiej kupić i przeniesiemy zawartość obecnej usługi na nową, u nas.

Nasze serwery ulokowane są w polskich serwerowniach i korzystamy z dedykowanych klas adresacji IP, obsługiwanych przez niezależnych dostawców, dzięki czemu serwisy www są dostarczane do klientów dużo szybciej niż w przypadku korzystania z zagranicznych serwerowni.

Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia bezpieczeństwa danych (w tym w kwestii RODO) – DataCenter, z którego korzystamy, oferuje pełne wsparcie w tym zakresie oparte o odpowiednie normy ISO (m.in. ISO/IEC 27001)

Oczywiście! Chociaż klienci rozmaitych usług (w tym hostingu) powinni wykonywać kopie bezpieczeństwa samodzielnie, my uważamy, że również możemy w tym pomóc.

Każdy nasz pakiet ma wykonywane kopie zapasowe przechowywane w oddzielnej fizycznie lokalizacji, a dostęp do plików jest możliwy przez intuicyjny panel zarządzania, dzięki czemu możliwe jest samodzielne przywrócenie poszczególnych składowych hostingu (np. samych baz sql) z różnych okresów czasu.

Czas przechowywania oraz ilość punktów przywracania zależą od wybranego pakietu hostingowego i jest to nawet 30 dni.

Rozwiązania, z jakich korzystamy

Wybrane rozwiązania, jakie wspierają hosting www w NowyInternet.pl