logo_big

Profesjonalna, oparta o CMS WordPress i Elementor PRO

Strona WWW z hostingiem

Skorzystaj z naszych w pełni responsywnych, edytowalnych, szablonów witryn biznesowych opartych o CMS WordPress z hostingiem i domeną
w pakiecie, aby zapewnić swojej firmie przewagę konkurencyjną.

Strona WWW z CMS oraz hostingiem i pocztą dla Twojego biznesu, z bezpłatnym wdrożeniem
i wsparciem

Korzystaj z bogatej oferty widgetów funkcyjnych w ramach dodatków Elementor PRO oraz Ultimate Addons – to dodatkowe kilkadziesiąt profesjonalnych rozwiązań, wzbogacających funkcjonalność Twojej firmowej strony WWW!

Wszystko na pokładzie

Strona WWW + edytor CMS + hosting + rejestracja domeny .pl + poczta

tylko  
148 zł 
pierwszy rok
odnowienie pakietu: 199 zł
wdrożenie jednorazowo 
279 zł 
0 zł 

Pakiet Strona Start - szczegóły

Dodatkowa powierzchnia:
25 GB / 50 zł / rok

Tak może wyglądać Twoja strona WWW

Jak uruchomisz swoją stronę?

To bardzo proste – większość MY zrobimy za Ciebie

Zamów​

Dokonaj zamówienia: wybierz adres strony (nazwę domeny), opłać zamówienie, zaczekaj na kontakt z naszej strony.

Wybierz

Wybierz wygląd z katalogu stron WWW i przekaż nam jego nazwę; dostarcz nam wybrane materiały (treści tekstowe, zdjęcia).

Korzystaj

Wybierz wygląd z katalogu stron WWW i przekaż nam jego nazwę; dostarcz nam wybrane materiały (treści tekstowe, zdjęcia).

Edytuj

Swoją stronę możesz edytować w bardzo wygodnym edytorze Elementor, albo bezpośrednio w WordPress CMS

Konwertuj

Dzięki profesjonalnym motywom oraz dodatkom z łatwością zachęcisz odwiedzających Twoją stronę do zakupu

Zarabiaj

Na systemie WordPress z Elementor i dodatkami PRO uruchomisz nawet sklep internetowy!

Pakiet Start ma za mało miejsca?

Możesz od razu wybrać wyższy pakiet z wyższymi różnymi parametrami,. albo dokupić samą dodatkową powierzchnię. Możesz tego dokonać w dowolnym momencie korzystania z pakietu strona WWW z hostingiem

Pakiet Strona Start

Pakiet podstawowy
199 rocznie
 • Domena .pl w cenie (rejestracja)
 • 25 GB powierzchni SSD NVMe
 • 20 baz SQL
 • Darmowy Certyfikat SSL
 • Backup - 14 dni
 • Wdrożenie 279 zł

Pakiet Strona PRO

Dobry dla większych witryn
299 rocznie
 • Domena .pl w cenie (rejestracja)
 • 50 GB powierzchni SSD NVMe
 • 50 baz SQL
 • Darmowy Certyfikat SSL
 • Backup - 14 dni, co 6 godzin
 • Wdrożenie 199 zł​
Nasz hit

Podane wyżej ceny są cenami netto, bez obowiązującego w Polsce podatku VAT w wysokości 23%

Pakiet Strona Premium

Optymalny dla dużego sklepu
399 rocznie
 • Domena .pl w cenie (rejestracja)
 • 100 GB powierzchni na SSD NVMe
 • Brak limitu baz SQL
 • Darmowy Certyfikat SSL
 • Backup - 21 dni, co 6 godzin
 • Wdrożenie 99 zł​

Łatwa w zarządzaniu, responsywna strona (RWD)

Nowoczesny wygląd, dopasowująca się do urządzenia (desktop, telefon, tablet), spełniająca wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz w biznesie. Do tego platofma hostingowa, na której uruchomisz pocztę e-mail, a stronę zabezpieczysz darmowym certyfikatem SSL.

Stronę włączymy i skonfigurujemy za Ciebie, umieścimy również materiały, które nam przekażesz: Ty zajmij się prowadzeniem biznesu!

Biblioteka ponad 100 widgetów od Elementor PRO / Ultimate

Czytanie i tworzenie poczty email w aplikacji Roundcube jest równie łatwe co pisanie dokumentu w edytorze tekstowym. Roundcube posiada przyjemny, lekki, interfejs, dzięki czemu nie ma konieczności używania zewnętrznychj programów pocztowych.

Roundcube pozwala również na konfigurację wielu elementów związanych z pocztą, takich jak filtry antyspamowe, reguły przekierowań emaili na serwerze, utworzenie stopki email zawierającej kod HTML i wiele innych.

Zbuduj wizytówkę oraz sklep internetowy

DirectAdmin to jeden z najpopularniejszych paneli do zarządzania hostingiem. To w tym panelu ustawia się domeny, konta email, konta FTP, wybiera używaną wersję PHP, generuje certyfkaty SSL, ustawia klucze DKIM czy rekordy SPF, przywraca pliki z backupów czy analizuje statystyki odwiedzin stron WWW.

DirectAdmin jest panelem rozwijanym od blisko 20 lat, więc jest rozwiązaniem bezpiecznym i dopracowanym. Wersja dostepna na naszym hostingu jest w pełni responsywna, zatem używanie jej niezależnie od urządzenia jest proste i przyjemne.

Zmieniaj odwiedzających Twoją stronę w klientów!

Czytanie i tworzenie poczty email w aplikacji Roundcube jest równie łatwe co pisanie dokumentu w edytorze tekstowym. Roundcube posiada przyjemny, lekki, interfejs, dzięki czemu nie ma konieczności używania zewnętrznychj programów pocztowych.

Roundcube pozwala również na konfigurację wielu elementów związanych z pocztą, takich jak filtry antyspamowe, reguły przekierowań emaili na serwerze, utworzenie stopki email zawierającej kod HTML i wiele innych.

Najważniejsze funkcjonalności hostingu z Pakietu

Podstawowe i najważniejsze rozwiązania dostępne na naszym hostingu

Serwer WWW
Poczta email
Domeny internetowe
Pozostałe elementy

Najczęstsze pytania o Stronę WWW z hostingiem

Po zakupie pakietu Strona WWW z hostingiem i CMS otrzymasz  wdrożony i skonfigurowany przez nas wybrany przez siebie z katalogu motyw (stronę) z treścią demo lub, jeśli nam przyślesz, z Twoim tekstami, czyli będzie to gotowa strona Twojej firmy, działająca pod wybranym przez Ciebie adresem. 

W każdym momencie możesz dodać, zmienić treści czy dowolne elementy strony korzystając z edytora Elementor z komercyjnymi, oferowanymi przez nas w cenie pakietu,  dodatkami Elementor PRO i Ultimate Addons oraz sam wygląd, czy to wybierając z biblioteki motywów (ponad 200), czy wgrywając własny do WordPress, na przykład kupiony w Themeforest czy w innym miejscu z motywami.

Mamy jasny cennik: w kolejnym roku płacisz opłatę za odnowienie (199 zł / 299 zł / 399 zł w zależności od pakietu) wybranego pakietu strona oraz odnowienie domeny wg cennika domen, przy czym ceny odnowienia domen mamy na jednym z najniższych poziomów na rynku. Jeśli wybrałeś dodatki (dodatkową powierzchnię czy dodatkowe pakiety wizytówek), opłata zostanie doliczona do faktury.

Jeśli nie korzystasz z żadnych dodatków, to odnowienie pakietu z domeną na kolejny rok kosztuje tyle, ile bazowa cena odnowienia (199 zł / 299 zł / 399 zł).

Jeśli jesteś klientem innej firmy, w której masz już usługi, skontaktuj się z nami mailowo – sprawdzimy który pakiet najlepiej kupić i przeniesiemy zawartość obecnej usługi na nową, u nas.

Nasze serwery ulokowane są w polskich serwerowniach i korzystamy z dedykowanych klas adresacji IP, obsługiwanych przez niezależnych dostawców, dzięki czemu serwisy www są dostarczane do klientów dużo szybciej niż w przypadku korzystania z zagranicznych serwerowni.

Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia bezpieczeństwa danych (w tym w kwestii RODO) – DataCenter, z którego korzystamy, oferuje pełne wsparcie w tym zakresie oparte o odpowiednie normy ISO (m.in. ISO/IEC 27001)

Oczywiście! Chociaż klienci rozmaitych usług (w tym hostingu) powinni wykonywać kopie bezpieczeństwa samodzielnie, my uważamy, że również możemy w tym pomóc.

Każdy nasz pakiet ma wykonywane kopie zapasowe przechowywane w oddzielnej fizycznie lokalizacji, a dostęp do plików jest możliwy przez intuicyjny panel zarządzania, dzięki czemu możliwe jest samodzielne przywrócenie poszczególnych składowych hostingu (np. samych baz sql) z różnych okresów czasu.

Czas przechowywania oraz ilość punktów przywracania zależą od wybranego pakietu hostingowego i jest to nawet 30 dni.