logo_big

Zarabiaj razem z nami!

Program Partnerski

Jesteś zadowolonym klientem naszego hostingu? Przygotowujesz strony dla swoich klientów? Polecając nasz hosting innym klientom zarabiasz razem z nami – będziemy dzielić się z Tobą opłatami za nasze usługi tak długo, jak długo klient będzie z nami.

Wynagrodzenie możesz otrzymać w gotówce, przekazać na cel charytatywny, a także możesz opłacić swoje usługi u nas. Ty decydujesz!

Jak to działa?

Nasz Program Partnerski jest bardzo prosty – nie wymagamy podpisywania żadnych skomplikowanych umów, nie narzucamy ograniczeń w ilości poleceń itp.
Ty decydujesz kiedy, komu i w jaki sposób polecisz nasze usługi i ile ostatecznie zarobisz.

Zarejestruj się

Dołącz do grona naszych klientów – podaj podstawowe dane i utwórz swoje konto klienta w naszym systemie

Używaj

Najlepszą rekomendacją jest używanie usługi i zadowolenie z niej. Korzystaj z naszego hostingu

Polecaj

Jesteś zadowolony? Poleć nasz hosting innym klientom, niech  również przekonają się o jakości naszych rozwiązań

Zarabiaj

Z każdej faktury opłaconej przez poleconą przez Ciebie osobę oddajemy Ci %

Sprawdź ile zarobisz

3 poziomy partnerskie

Wiemy, że motywacja jest ważna, dlatego wprowadziliśmy 3  Poziomy Partnerskie. Zasady są proste: Twoja prowizja rośnie razem z ilością klientów, którym poleciłeś nasze usługi. 

Na każdym poziomie jest stała prowizja zarówno za rejestrację jak i odnowienie usługi. Prowizję wypłacamy tak długo, jak długo dany klient opłaca u nas swoje pakiety hostingowe.

Partner Basic

Poziom na start, dla każdego

25%
od kwoty faktury
  • od 1 klienta

Partner Pro

Jesteś freelancerem?

35%
od kwoty faktury
  • Od 15 klienta

Partner Platinum

Dla agencji interaktywnych itp.

45%
od kwoty faktury
  • Od 25 klienta

Do kogo kierujemy nasz Program Partnerski?

Nasi klienci są różni i prowadzą różne biznesy: od małych jednoosobowych działalności, przez większe agencje interaktywne po duże domy mediowe.

Dzięki naszej nowej ofercie Partnerskiej każdy z Was może skorzystać na polecaniu naszych usług hostingowych.

Nie ma znaczenia ilu masz pracowników, czym się zajmujesz, czy możesz polecać nasz hosting regularnie czy raz na jakiś czas – ważne, abyś był zadowolony z naszych usług i przekonał do tego tych, którzy również poszukują pewnych, stabilnych, szybkich i bezpiecznych usług hostingowych.

Przykładowe wartości wypłacanej prowizji

Sam zdecyduj, który pakiet hostingowy polecisz swojemu klientowi. Pamiętaj, że im wyższa cena, którą zapłaci Twój klient, tym wyższa prowizja, jaką od nas otrzymasz. Co ważne, prowizję dostaniesz nie tylko za samą rejestrację i opłacenie usługi, ale również za każde coroczne odnowienie jej przez Poleconego według poniższych zasad:

Prowizja od każdej faktury Poziom Basic Poziom Pro Poziom Platinum Poziom VIP
Hosting Start, cena 129 zł prowizja 32,25 zł prowizja 45,15 zł prowizja 58,05zł prowizja do negocjacji
Hosting Pro, cena 249 zł prowizja 62,25 zł prowizja 87,15 zł prowizja 112,05 zł prowizja do negocjacji
Hosting Premium, cena 349 zł prowizja 87,25 zł prowizja 122,15 zł prowizja 157,05 zł prowizja do negocjacji

Kwoty w tabeli pokazują prowizje, które zostały obliczone dla standardowych, cennikowych cen pakietów hostingu w NowyInternet.pl. Kwoty rzeczywiście wypłaconych prowizji zależą od kwoty zapłaconej przez poleconego klienta, która może być niższa np. ze względu na naliczony rabat itp.

Masz dostęp do wielu klientów?

Masz dostęp do dużej ilości klientów i uważasz, że nawet prowizje na najwyższym progu są dla Ciebie za niskie? Skontaktuj się z nami – jesteśmy otwarci na negocjacje Twojego wynagrodzenia: chcemy wspólnie zarabiać, zatem napisz do nas!

Dlaczego nasz Program Partnerski?

W skrócie:

Proste zasady

Dołączasz do Programu akceptując regulamin i… już! Możesz rozpocząć polecanie naszych usług hostingowych i zarabiać razem z nami.

Wysokie zarobki

Oferowane przez nas prowizje, zarówno za rejestrację jak i wieczyste odnowienia są jednymi z najwyższych na rynku: zarabiasz tak długo, jak długo my zarabiamy na poleconym kliencie. To uczciwa oferta!

Pełna przejrzystość

W Panelu Klienta masz dostęp do statystyk poleceń, kwot zarobku, kwot wypłaconych prowizji. Niczego nie ukrywamy, bo wiemy, że to jest ważne.