logo_big

Darmowe przeniesienie stron WWW i poczty email

Przenieś hosting do NowyInternet.pl

Jeśli masz już usługi w innej firmie i chcesz je do nas przenieść – skorzystaj z naszej usługi darmowego przeniesienia i konfiguracji

Przeniesiemy za Ciebie

Wszystkie prace związane z przeniesieniem hostingu WWW i poczty email wykonamy za Ciebie: zmigrujemy dane, skonfigurujemy bazy danych SQL, ustawmy konta FTP i  konta email, przeniesiemy zawartość poczty, a na dodatek włączymy Ci darmowe certyfikaty SSL

Brak przerw w działaniu

W trakcie przenosin Twoich usług zadbamy o to, aby nie wystąpiły przerwy w działaniu  strony www i poczty email, oraz aby nie zaginął żaden list… Twoi użytkownicy i klienci nie zorientują się, że trwają jakieś prace. Po ich zakończeniu zweryfikujemy całość operacji i damy Ci znać!

Do 6 miesięcy gratis!

Jeśli zdecydujesz się na przeniesienie do nas swojego hostingu strony www i poczty email, dodamy Ci do okresu ważności usługi czas, jaki pozostał u Twojego obecnego dostawcy – nawet 6 miesięcy. Wszystko po to, abyś był jeszcze bardziej zadowolony z migracji do NowyInternet.pl

Jak przenieść hosting?

Jak wygląda proces przeniesienia usług do NowyInternet.pl?

Oto kilka bardzo prostych kroków, w których będziemy Cię asystować

Krok 1

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższy formularz dotyczący Twoich obecnych usług – opisz czego używasz, ile masz danych, ile kont email. Im więcej nam napiszesz, tym lepiej dopasowany pakiet zaproponujemy

Krok 1

Krok 2

Zaczekaj na nasz kontakt

Przeanalizujemy Twoje potrzeby i skontaktujemy się z Tobą, aby zaproponować wybrany pakiet i dogodny termin migracji. Nie przejmuj się, jeśli nie masz wiedzy o obecnych usługach – pomożemy Ci

Krok 2

Krok 3

Przenosiny

Po ustaleniu wszystkich szczegółów założymy nowy pakiet, skonfigurujemy wszystko (konta email, bazy) i przeniesiemy Twoje usługi od obecnego dostawcy oraz pomożemy skonfigurować Twoje urządzenia (telefon, komputer) do obsługi usług po migracji.

Możesz być pewny, że Twoje usługi nie przestaną działać nawet na chwilę.

Krok 3

Krok 4

Weryfikacja

Po przeniesieniu usług upewnimy się, że wszystko funkcjonuje poprawnie.

Krok 4

  Przenieś swój obecny hosting do NowyInternet.pl

  Jeśli jesteś zainteresowany przeniesieniem hostingu do NowyInternet.pl, wypełnij niezobowiązująco poniższy formularz. Sprawdzimy co możemy zaproponować i skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

  Dane kontaktowe

  Dane o usłudze do migracji

  AutoInstalator aplikacji​

  AutoInstalator ułatwia również korzystanie z wybranej aktualizacji wspierając np. proces uaktualnienia, zmiany haseł czy ponownej instalacji.

  W NowyInternet.pl korzystamy z rozwiązania od lidera, firmy Softaculous.

  WORDPRESS

  JOOMLA

  DRUPAL

  CSS 3

  OPENCART

  NODE JS

  Najczęstsze pytania o nasz hosting SSD NVMe

  Tak! Na naszym hostingu wszystkie dane (poczta, bazy danych SQL, pliki stron www) utrzymywane są na ultrawydajnych dyskach SSD NVMe – w przeciwieństwie do wielu firm, które na takich dyskach trzymają jedynie bazy SQL, podczas gdy inne elementy są na zwykłych dyskach.

  Nasze podejście sprawia, że niezależnie od tego czy ktoś odwiedza Twoją stronę WWW czy Ty szukasz czegoś w swojej poczcie możecie liczyć na najwyższą wydajność!

  Jeśli jesteś klientem innej firmy, w której masz już usługi, skontaktuj się z nami mailowo – sprawdzimy który pakiet najlepiej kupić i przeniesiemy zawartość obecnej usługi na nową, u nas.

  Nasze serwery ulokowane są w polskich serwerowniach i korzystamy z dedykowanych klas adresacji IP, obsługiwanych przez niezależnych dostawców, dzięki czemu serwisy www są dostarczane do klientów dużo szybciej niż w przypadku korzystania z zagranicznych serwerowni.

  Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia bezpieczeństwa danych (w tym w kwestii RODO) – DataCenter, z którego korzystamy, oferuje pełne wsparcie w tym zakresie oparte o odpowiednie normy ISO (m.in. ISO/IEC 27001)

  Oczywiście! Chociaż klienci rozmaitych usług (w tym hostingu) powinni wykonywać kopie bezpieczeństwa samodzielnie, my uważamy, że również możemy w tym pomóc.

  Każdy nasz pakiet ma wykonywane kopie zapasowe przechowywane w oddzielnej fizycznie lokalizacji, a dostęp do plików jest możliwy przez intuicyjny panel zarządzania, dzięki czemu możliwe jest samodzielne przywrócenie poszczególnych składowych hostingu (np. samych baz sql) z różnych okresów czasu.

  Czas przechowywania oraz ilość punktów przywracania zależą od wybranego pakietu hostingowego i jest to nawet 30 dni.